Gazetemiz Sahibi ve Yazıişleri Müdürü Halil Özen Belediye binasında herkesin gözleri önünde Mehmet Demirci’nin akrabası olduğu da iddia edilen AKP Belediye Meclis Üyesi Bilgehan Bayramoğlu’nun saldırısına uğradı.Herkesi şaşkınlığa uğratan olay şöyle gelişti: Belediye Meclis toplantılarının bugünkü oturumu sürerken,

Devamını oku »

AKP Belediye Meclis Üyesi Bilgehan Bayramoğlu’nun saldırısından sonra bir açıklama yapan Halil Özen, “bu olay, Tuzla Belediyesi’nin gazetemiz üzerinde kurmaya çalıştığı baskı ve sindirme halkasının sonuncusudur.”  dedi. “Bu olay ibretlik bir olaydır.” Diye sözlerine devam eden Özen, “ Bu olay AKP zihniyetinin, belediye başkanı Mehmet Demirci nezdinde yansımasıdır. Gazetemize önce el ilanları dağıtarak hakaret edip hedef gösterdiler, sonra mühürlediler.

Devamını oku »

Mahkeme süreci, Bilgehan Bayramoğlu’nun duruşmalara gelmemesi, avukat değiştirmesi gibi nedenlerle iki yıl sürdü. Tuzla Sulh Ceza Mahkemesi 4.6.2008 tarihli kararında, AKP’li Belediye Meclis Üyesi Bilgehan Bayramoğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Demirci’nin özel kalemi Mehmet Bingöl ‘adam yaralamak” suçundan 120 günlük adli para cezasına mahkum etti.

Devamını oku »