Gazetemiz Sahibi ve Yazıişleri Müdürü Halil Özen Belediye binasında herkesin gözleri önünde Mehmet Demirci’nin akrabası olduğu da iddia edilen AKP Belediye Meclis Üyesi Bilgehan Bayramoğlu’nun saldırısına uğradı.Herkesi şaşkınlığa uğratan olay şöyle gelişti: Belediye Meclis toplantılarının bugünkü oturumu sürerken,

AKP’li Belediye Meclis Üyesi Bilgehan Bayramoğlu, önce salonu terketti.


Daha sonra belediye basın bürosu çalışanlarından Osman Ağaoğlu salonun ziyaretçi kısmında diğer basın mensupları ve konuklarla birlikte toplantıyı izlemekte olan gazetemiz sahibi ve yazıişleri müdürü Halil Özen’in yanına gelip,“Bilgehan Bayramoğlu sizinle görüşmek istiyor” diyerek, Özen’i dışarıya çağırdı.

“Beni bir deve kabul et.

Onlar gibi, intikamımı acı çektire çektire alırım”

Halil Özen dışarı çıktıktan sonra yaşananları şöyle anlattı: “AKP’li belediye meclis üyesi Bayramoğlu beni koridorda bekliyordu. Kolumdan tutarak beni dipte bulunan grup odalarına doğru çekmeye çalıştı. Kendisine benimle ne konuşmak istediğini sorduğumda bana, “Yaptıkların artık yetti. Beni bir deve kabul et. Develer intikamını er ya da geç ama acı çektire çektire alırlarmış. Bizimki de böyle olacak. Bana bak, gazeteciyim diye güvende olduğunu zannetme. Hiç güvende değilsin haberin olsun, bundan sonra ayağını denk al” diye tehdit etmeye başladı. Bu arada eliyle beni iteliyordu. Kendisine ellerini çekmesini söylediğimde üzerime saldırdı” dedi.

Belediye personeli de diğer ziyaretçilere saldırdı.kurtulusb

Bu arada koridordan gelen sesler üzerine dışarıya fırlayan ve araya girmeye çalışanlara da belediye personeli saldırdı. Olaydan sonra gazetemiz sahibi ve yazıişleri müdürü Halil Özen, AKP’li Belediye Meclis Üyesi Bilgehan Bayramoğlu’ndan şikayetçi oldu. Ayrıca toplantıyı izlemek üzere salonda bulunan ve saldırıyı önlemek için araya giren Kurtuluş Çelikparmak da belediye personelinden aldığı darp üzerine şikayetçi oldu. Gerek Halil Özen’e gerekse Kurtuluş Çelikparmak’a yapılan saldırı doktor raporlarıyla da sabitlendi.

——————————————————————————————————————————————————

Yorum Yapın